Vältiv isiksus 27.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Kas oskate soovitada asutust või kokreetset arsti kes oskaks aidata vältiva isiksushäirega inimest? Sooviks leida kedagi kellel on kogemused just selle häirega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Iga inimene on mingis valdkonnas andekas või isegi geniaalne. Leia enda andekus-geniaalsus ja hakka seda rada käima.
Siit enesekindlus, usk endasse.
2) Loe oma huvivaldkonna tegelaste biograafiaid-elulugusid. Vaata, et kuidas nemad suutsid, mida tegid. Mis nende tegemistest sulle sobilik, mida proovida.
Siit hoiak ja elureegel: Suutsid nemad, suudan ka mina!
3) Tee minu Palve esimest sammu. Vabaned liigsest pingest, paraneb aju tegevus, aktiveerub kogu organism.
Siit suhtlemisjulgus, julgus ja eneseuhkus - olla ISE.
Päevik.
Tegutse endaga, Andekas! Jõuad õnnemägedele, jõuad oma elu eesmärkideni - milles andekas oled!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet