cipramil ja peapõrutus 20.02.02 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Dr. Ennet.

Mul oli peaaegu 10 aastat tagasi tugev peapõrutus kuklasse, vasakule poole. Tagajärjeks on peavalud, halb mälu/tuju ja tuimus/valu vasakus küljes, halb füüsiline vorm. Olen võtnud Piracetami, Cipramili võtmine jäi raha taha. Nüüd kaalun ostmist. Kas sellisel juhul on Cipramilist abi? Kas võib olla, et orgaanilist kahjustust pole, et tugev põrutus jättis sellised nähud?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Infot Teie kohta liigselt vähe. Vaja näost-näkku näha ning kuulda täpsemalt Teie lugu-tervislikku seisundit. Teatud liiki peavalude korral on antidepressandid näidustatud ning korraliku tulemuse annavad ka odavahinnalised rohud. Nootropiil (Piratsetaam) paha ei tee, hea võib olla ka Stugeron (Tsinnarisiin). Aga ikkagi - vaja täiendavat infot, täiendavaid andmeid. Alkoholi ja tubaka osas (juhul kui.. ) peaksite, kindlasti korrektuuri tegema. Ja muud tervislikud elukombed on ka alati kasuks.

Pöörduge oma tohtri poole!

Parimate soovide ning tervitustega Jüri O.-M. Ennet