Kas mul on mingisugune närvihaigus? 04.04.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure selles, et ma ei tea mis minuga toimub. Ma nutan lakkamatult, ma vihastan väga kiiresti ja kõik ajab närvi. seda juhtub nädalas ühe korra kindlasti kus ma lihtsalt tunnen et ma enam ei suuda elada. see võib saada alguse isegi väiksemastki ärritusest, kus ma lihtsalt nutan. värisen, kannatan suuri peavalusi isegi kondid valutavad, kurgus on selline tunne et ma lämbun.Selline tunne nagu keegi pooks mind(seda esineb harvemini), väsimus on väga suur. Ma hakkan igasuguseid asju välja mõtlema. Ma lihtsalt kaotan nagu pea , mul on järsku kõigest nii savi ma ei hooli endast ega oma mehest. Ma lihtsalt karjun asju mida ma ei tahaks kunagi teha ega õelda.palun öelge mida ma ette peaksin võtma. Ma ei taha nii elada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stressikatel (mureaurukatel: hingeline-, psüühiline-, kehaline- ja sotsiaalne mureaurukatel ) on pilgeni pinges ja seetõttu need kaebused.

Katlast liigne aur välja lasta! Harjutused - lõõgastada kukal, kael, õlad ja vööpiirkond, teha minu Palve-Meditatsiooni esimest sammu.

vt minu rmt-st "Väljavalitu" Tervisemaja soovitusi - neist sobilikke kohe praktiseerida.

Psühhiaatri jutule - kuulab mured, pihtimine lohutab, annab soovitusi, vajadusel pakub arstirohtugi.

Korralik uni-puhkus, julgus puhata.
Need mured on kõrvaldatavad.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet