närvihaigus 02.04.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Minul on probleemiks vist mingisugune närvihaigus ja lisaks on ka selline asi nagu Misophonia, millest ma ükskord juhuslikult teada sain. Närvihaiguse väljaelamine kandub just lähedaste inimeste peal, mitte aga füüsiliselt. Siiski teeb muret, sest lähedased inimesed on just kõige kallimad. Sooviks tulla teie jutule, kuid mul on küsimus ka rahade kohta?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule tulek ja konsultatsioonid tasub haigekassa, on vaid 5 EUR´i patsiendi poolset tasu registratuuris.
Seniks - üldtervislikud eluviisid ja pingetest vabanemise harjutused - need alati kasulikud.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet