Vihastudes asjade lõhkumine 19.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Kui mind vihal aetakse, siis ma lähen endast väja ja hakkan asju lõhkuma.
Kas asi võib olla närvides?
Ja milliseid ravimeid kasutada?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minul oli kooliajal ja ka peale ülikooli toas ukseavasse paigutatud lollikindlalt lõuatõmbamise kang ja sealt möödudes sai ikka 3-5 korda nö möödaminnes ennast üles kergitatud - mängeldes (nooruses oli rekord ikka 30+). Selle kangi külge sai ka laste kiige paigutatud - ka neil hea ja rõõmu palju.
Kui võimalik, siis võiksid ka poksikoti sinna riputada ja seda kotti siis tampida. Või lähed trenni ja seal teed seda seal.

Korralikult magada, kehalised harjutused ja kõik saab korda.
Ainult rohukesega olukorda ei muuda, sinu eluviis on vaja sportlikumaks muuta, sihid nii koolis kui spordis paika panna.
Tegudele ja jõuad oma unistuste mägedele!
Jüri O.-M. Ennet