Tunne, justkui keegi kombiks läbi teki 26.11.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Viimasel ajal tunnen, kuidas keegi käib v. kombib minu voodi äärtel... Ma ei näe "teda", vaid tunnen survet tekil. "Külastus " algab alati jalgadepoolsest voodi otsast ja kulgeb vaikselt ja ettevaatlikult ülespoole s.t. peatsi poole. Enamikel juhtudel toimub selline kompimine selja taga, aga ei lõpe ka siis, kui keeran külge. Viimastel kordadel on tunne, et see "keegi" üritab pugeda teki alla ja on ka "astunud üle minu keha". Viimastel päevadel on selline tunne olnud pea-aegu igal õhtul, kui lähen magama oma tavalisel ajal - veidi peale 22. Kahel eelviimasel õhtul tundsin end halvasti (külmetuse või gripi moodi) ning heitsin varem magama - siis "külaline" ei käinud, või jõudsin enne uinuda...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Selle "kodukäija" vastu on head rohud olemas. "Kodukäijad" neid häid rohte pelgavad ja lähevad siis teisi häid inimesi "otsima".

Psühhiaater aitab! Psühhiaatri juures ei tohi häbeneda, vaja on kõik kenasti ära rääkida. Kui mingil põhjusel tohter hingeliselt ei sobi (nö tema aura või hingeväli ei sobi), siis tuleb teise tohtriga juttu ajada ja probleeme lahendada. Eraelus ju ka kõik kõigiga alati ei sobi.
Head rohud olemas.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet