Vaimne ebastabiilsus. 20.12.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Inimene on muutunud 2 aastaga äratundmatuks. Oleme endised elukaaslased. Suhteid ei suuda ta hoida. Normaalse ja asjaliku suhtlemise asemel karjub, kriiskab, ähvardab ja omavolitseb. (Suhtleme laste ja kinnisvara pärast). Minu seadustest tulenevaid õigusi peab ahistamiseks ja psühhoterroriks. Loomulikult saadavad seda kõike valetamine, üleolek ja suurustamine.Kui valed paljastan, siis loomulikult saadab seda ebatsensuurne sõim. Kas selliselt käituv inimene on vaimselt terve? Kui ei ole, siis mida soovitaksite ette võtta.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kas alkoholism vöi psyhhopatisatsioon. isik vajaks psyhhiaatri abi, aga need haiged Ei koopereeru, on haiguskriitikata, endal probleemi ei näe. Advokaat on oluline.
Kannatlikkust.

Jüri O.-M. Ennet