Paroxetin Hexal 27.10.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui kaua võib seda ravimit üldse tarvitada? Olen kasutanud seda vahelduva eduga vähemalt 3 aastat.
Kas on võimalik ,et ravimi ärajätmisel tekib väike palavik (37,1-37,2), peavalu ,pearinglus ,vererõhu tõus (140/100), öine higistamine. Kasutasin umbes kolme nädala jooksul 10 mg hommikul üle kahe päeva, siis jäi ravimi võtmine pooleli ja tekkis halb enesetunne. Paanikahoogusid pole tekkinud,aga enesetunne on väga kehv.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ainult AD-st ei aita, vajalikud on ka harjutused ja "uued prillid" e uus hoiak. vt. minu rmt. "Väljavalitu" 16. ptk. (Enneti ristkülik diagonaaliga ja uued prillid). Mida perearst nendest palavikkudest arvab? Kas Rö-uuring kopsudest on tehtud? Mida vereanalüüs näitab?
Peretohter, harjutused!
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet