kas neuroos või kõrva probleem 19.06.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

juba teist kuud mind vaevavad sellised probleemid -pea käib ringi, tasakaalu häired ja olen väga hell helide suhtes (kõne, muusika ja isegi vahest vaikus teevad haiget). Käisin psühhiaatri pool. Kirjutati Cymbaltat, nüüd sii võtan kuua aega ja juba 60. Sümptomid ikka olemas. Üks tuttav (mitte arst) oletas et see võib olla hoopis kõrvadega seotud probleem olla. Mis teie arvate on mul siis neoroos või.......tasub pöörduda kõrva arsti poole. Ja kui see siiski neoroos, miks kuu aja pärast sümptomid veel püsivad? Tänud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõrvaarsti juures käiksin kindlasti, siis aega psühhiaatrite ja AD valikutega tegeleda.
Tervislikud eluviisid nii ühe kui ka teise või siis mõlemapoolse variandi-häire korral kasulikud.
Minu harjutuas (Palve-Meditatisoon sirutuse-painutusega jne) ergutab tasakaalu-organit (sisekõrva) ja ka stressi-probleemide korral kasuks. Tehke seda.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet