erootilised fantaasiad 06.06.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Olen ausalt öeldes mures oma vastavate fantaasiate tõttu. Kui olen rahuldavas püsisuhtes, siis mul neid pole, aga muidu esinevad täiesti korrapäraselt. Tööd nad mul ei sega, aga peale tööd tuleb tihti ette, et panen muusika mängima ja nö " andun " fantaasiatele nii grupi-, sadomaso- kui ka muust seksist.
Nii palju kui mina olen lugenud, siis kujuteldavad sõbrad ja fantaasiamaailmad endast midagi ebanormaalset ei kujuta, eriti kui inimene ise endale aru annab, et need ongi ainult kujuteldavad ja tegelikku ellu nad ei kuulu.
Nagu mingi omalaadne vanaema õinapuu otsast või Tolkieni Keskmaa, ainult piinlikumat laadi. Vahetevahel siiski kahtlen ja seetõttu küsin igaks juhuks üle, et ega selles midagi ebanormaalset ega hullumeelset pole? jan

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui olen rahuldavas püsisuhtes, siis mul neid pole,
- siin see vastus juba olemas.
Kontrolli all olevad fantaasiad on kontrolli all ja seega "kiiksu" ei ole.
Aga seksuaalse-Yoga harjutustega (Kamasuutra poosid tähtsamad kui suhe ise) ning rühma-kuhilatega ei ole mõtet jamada. Fantaseerivad eriti need, kellel potentsi vähem ja sporti (kehalisi harjutusi) liigselt vähe teevad.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet