Meeltesegadus 08.05.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Minu isal (vanus 62) diagnoositi 3 kuud tagasi väga kaugele arenenud maksatsirros ja arvatavasti on sellega seoses tekkinud meeltesegadus. Kas selle leevendamiseks oleks võimalik midagi teha? Või on see selline haigus millega kaasnevat meeltesegadust pole võimalik ega mõtetki leevendada? Tahaks lihtsalt olla kindel, et teeme kõik, mis talle ja ka teistele pereliikmetele olemise natuke lihtsamaks teeks.Väga raske on näha lähedast niimoodi lühikese aja jooksul kustumas. Jaanuari lõpuni oli ta ju veel füüsilist tööd tegev inimene.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis maksakahjustuse põhjus? Sellest tuleneb ka muu ravimine.
Ravida-mõjutada põhihaigust, seda esiteks. Teiseks, psüühikat mõjutavad ravimid, neid palju ja psühhiaater pakub õige rohu ja õiges annuses.
Koostöö raviarstiga!
parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet