Meeltesegadus 08.05.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Minu isal (vanus 62) diagnoositi 3 kuud tagasi väga kaugele arenenud maksatsirros ja arvatavasti on sellega seoses tekkinud meeltesegadus. Kas selle leevendamiseks oleks võimalik midagi teha? Või on see selline haigus millega kaasnevat meeltesegadust pole võimalik ega mõtetki leevendada? Tahaks lihtsalt olla kindel, et teeme kõik, mis talle ja ka teistele pereliikmetele olemise natuke lihtsamaks teeks.Väga raske on näha lähedast niimoodi lühikese aja jooksul kustumas. Jaanuari lõpuni oli ta ju veel füüsilist tööd tegev inimene.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis maksakahjustuse põhjus? Sellest tuleneb ka muu ravimine.
Ravida-mõjutada põhihaigust, seda esiteks. Teiseks, psüühikat mõjutavad ravimid, neid palju ja psühhiaater pakub õige rohu ja õiges annuses.
Koostöö raviarstiga!
parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Meeltesegadus

Ema käis talvel õues jalutamas,oli küllaltki sombune ilm,järsku avastas ta ennast tee kõrval kraavi ääres,ta ei saanud aru kuidas ta sinna sattus.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Võimalusi mitmeid: kõrgvererõhu geneesiga, väike ajuverevarustuse probleem-insuldikene, arenev dementsus jne. Esimene käik perearst juurde, seal selguvad järgmised sammud.
Kui diagnoos täpsustatdu, ...

Loe edasi

Meeltesegadus

Tere. Olen 15-aastane tüdruk. Viimasel ajal on mul tekkinud mõningad probleemid, mis on kestnud juba u. 1 kuu. Ma olen ka varem teile kirjutanud kuid nüüd on mu probleem pisut muutunud. Varem ma mõtlesin ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Soovitused:
1) korralikult puhata ja unearvelt mitte võtta,
2) kergelt sporti teha (jalutada, õues, isegi trenni),
3) apteegist mõnda rahustavat teed küsida ja seda veidi tarvitada, ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: