tugirühmad 21.03.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tänan Teid vastamast, aga esitaksin oma küsimuse teise poole uuesti (51841): kas on Eestis mingi organistatsioon, mis annaks soovitusi vaimuhäirega inimestele kas töö otsingul või kursuste leidmisel, et kuidagigi oma eluga toime tulla. Tegemist ei ole vaimse alaarenguga, vaid inimesega, kel on tugev tahte- ja tundenõrkus, suutmatus edasi õppida ja sundmõtted.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ravitohter oma nõuannetega on esimene, teiseks info allikaks on elukohajärgne sotsiaaltöötaja, kolmandaks infoallikaks on patsiendikaitse ja sealt saadav informatsioon.
Neilt küsides saate loodetavasti vajaliku vastuse.
Teile parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet