hädas värisemisega 20.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma ei tea mis mul viga on. Hakkan lihtsalt värisema, eriti kõht välimiselt. Varsti enam xanax ka ei aita. Täiesti olen omadega läbi. Perearst arvab et on ärevushäire, sest muud näitajad on korras, Mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kerged kehalised harjutused. Korralik õpi- ja puhkerežiim. Veidi psühhoregulatsiooni harjutsui. Mõnusad veeprotseduurid ja rätiga hõõrumised. Sõbraga suhtlemine. Ja nii see sisepinge kõhulihastest kaobki.
Kõike head.
Jüri O.-M. Ennet