õhupuudus 03.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere umbes nädal aega on mind vaevanud õhupuudus ,sisse ega väljahingata pole raske aga nagu rõhuks sees miski ja kõndides ajab hingeldama mul on ka paanika ja ärevushäire kas võib see närvidest olla või suitsust olen noor 23-aastane

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõigepealt suitsu-pläru ära, siis sportlik-korralik eluviis. Korralik puhkus. Minu harjutus. Alles siis räägime edasi.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet