Jõuetus 02.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Kas masendus, ärevus ning närvilisus võib olla jõuetuse ning pideva väsimuse aluseks? Probleem nimelt selles, et eelpool nimetatud sümptomid on mul olemas. Muret valmistab aga see, et isegi siis kui olen 9-10 tundi maganud, olen ikkagi väsinud ning jõuetu.

Ette tänades.

a.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Deoressiooni korral tüüpiline, mitmete närvipingete korral ka. Töö- ja puhkerežiimi korrastamine võtab teinekord veidi pikemalt aega. Kannatlikkust. Veid arstirohtu tuleb kasuks. Psühhiaater leiab koos Teiega parima.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet