psühhiaatrile 29.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere.mul on selline küsimus ma väga tihti ärritun ja siis hakkan tülitsema siis hakkavad mu käed värisema ja ma ei suuda maha rahuneda.kas mul on probleemid närvidega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Palun tee minu harjutust ja kõik läheb paremuse suunas. Olles rahulikum, oskad juba ise elu veidi teistmoodi korraldada. Sportlikud elukombed on suuresti kasuks.
Igast murest saab üle!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet