ravimi tarvitamine 18.06.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tarvitan remeroni ja bromazepami. On tekkinud mao häired, kumb seda põhjustab? Remeroni võtan enne magamaminekut 15mg ja broazepami tund enne magamaminekut 3mg ja päeval pool tabletti. Keel on valge katuga kaetud ja klimp kurgus. Bromazepam võtab kõhu korisema. Nüüd hakkasin võtma 1tbl. raniberli, kas see on õige lahendus või peaks bromazepami vahetama mõne teise rahustiga?Või on need vaevused muudest põjustest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui magu tühi, siis need kaebused. Soovitus - veidi süüa enne rohu võtmist. Ja rohi koos !/2 klaasi vedelikuga sisse võtta.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet