elektrokonvulsioonravi 08.02.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sooviksin teada,mida kujutab endast elektrokonvulsioonravi ja mille puhul seda rakendatakse ning kui tõhus see ravimeetod on? Kuna kannatan suure väsimuse(puhates ei lähe üle),ärevuse,sisepingete ning lihaspingete all,kas teie arvates võiks mul sellest ravimeetodist abi olla? Olen nende sümptomite all kannatanud üle 10 aasta,erinevad antidepressandid pole aidanud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kasutatakse sügava-vinduva depressiooni korral, katatoonse stuupori korral jt. juhtudel. Ravi väga tõhus. Ravi vajaduse ja sobivuse määrab teid raviv psühhiaater.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet