Paha olla 23.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Reedel jõin ära viis viinakokteili ja pokaali veini.Lõunaajal võtsin ühe 750 mg.efeksori kapsli.Laupäeval oli väga paha olla ja efexori ei võtnud.Ostsin endale 3 sampust.Jõin need ära.Ikka oleks nagu veel midagi tahtnud.Siis jõin ära ühe õlle,2 pokaali veini ja lõpuks ühe viinakoteili.Pühapäeval efexori ei võtnud,kuid jõin ära 2 0,5 dzinni.Väga paha oli olla.Värisesin ülekeha.Õhtul võtsin ühe terve xanaxi,sest kuidagi ei saanud magama jääda.Öösel higistasin hullult ja nägin lolli unenägu.Esmaspäeval käis hullult pea ringi ja süda oli paha.Siis jõin zen zeni tinktuuri ja võtsin oma efexori ära.Nüüd on juba päris rahuldav olla.Luban et enam kunagi ei joo.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Meest sõnast, härga sabast!
Veelgi parem oleks olnud kui veelgi halvem oleks olnud!
Aga Tark saab ka sellest õpetust, Jobu astub korduvalt sama reha peale.
Arstirohtu ja alkoholi koos ei võeta - ennemuistne tõde.
Alkoholi võetakse rõõmuks ja nagu maitseainet elutoidu maitsestamiseks, joomiseks on muud joogid: vesi, mahlad, piim jne.
Aga eks looduslik (sotsiaalne) valik (sotsiaal-darvinism) toimib ka tänapäeval, eks see teatud seltskonnale ka üks aeglane alko-suitsiid ole. Viina (salaviina) tootjate müügitöö aga edeneb.
Ei tea, et kas viinaga läbiimbunud organism ka krematooriumis paremini põleb? Ja kas see enam omabki tähtsust. Joodikule on ju KÕIK tühisuste tühisus, v.a. alkohol. Aga elu on ju tähtsuste tähtsus.
Kõik müügiks või kuidas?
Meest sõnast!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet