Uni ja unenäod 16.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen viimasel ajal (6 nädalat) väga hädas oma unenägudega - pole ühtki ööd möödunud, kus ei näeks segaseid unenägusid ja praeguseks hetkeks üleväsimus ja meeleoluhäired lisaks tulnud... Kuna hetkel 12ndat nädalat rase siis pole julgenud peale ravimteede miskit tarvitada...

Kuhu peaksin pöörduma või mida tegema - lihtsalt enam ei suuda olla nii... Igasugune energia kadunud...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rahustavad teed on v.head. Päeval jalutuskäigud ja päeval ka puhkepausid-lõõgastustumised. Kukla piirkonna kerge silitamine, juukseharjaga harjamine on suurepärane rahustaja. Õhtul kauni muinasjutu lugemine-rääkimine Lapsele-endale. Ja siis talle mõttes unelaulu laulmine, rahustamine, kaunis-unenägude soovimine.
Konsulteerige ka oma naistearstiga.
Kõik saab korda!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet