Efexor 01.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kasutan seda ravimit juba kuu aega,ning tunnen reielihastes imelikku lihastevalu mis ei taha ära kaduda.Samuti oleks nagu jalad nõrgad.Vahetevahel tekib ka tasakaaluhäireid.Kas see on normaalne.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kas on ka muid haigusi, võtate ka teisi rohte? Millises nooruses: alla või üle 100, 50, 25 aastajoone?
Ku soolade ainevahetus veidi tasakaalust väljas (neerud, higistamine, toitumise iseärasused jne.), siis võivad ka lihased pinges, valulikult krampis olla. Sportlastel see tihti ja kompenseeritakse jookidega, kus rohkelt mineraale. Tasakaal ilmselt vererõhu regulatsiooniga seotud.
Seega: a) mineraalvett, b) mõnusalt sporti, c) minu harjutus (reguleerib regulaatori (aju) verevarustust, c) koostöö oma psühhiaatriga.
Efexor (Venlafaxinum) on mõnus AD, kõrvaldab ärevust ja annab ka aktiivsust juurde. Rohi võtta tervelt, söögiga, regulaarselt. Annuse annab tohter.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet