Psühhoanalüüs 16.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Kas psühhoanalüüsist võiks mulle kasu olla? Olen 30ndates naine kümmekond aastat ravinud AD ja Rivotriliga, nüüd uute ravimite otsingul, et kord ka mulle rohi ravivalt mõjuks ja ravimit taluks. Sümptomid: sage nutmine, huvi puudus, mälu probleemid, kärsitus jne.

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Hästi mõjuvad ka: nõelravi, aroomiteraapia, massaaž, autogeenne treening, palveelu, mediteerimine, yoga, jalutuskäigud mererannas (aga ka pargis, metsas), jne.
Paracelsus ütles, et ravim on mürk ning selle annusest sõltub tema toime tervenemisele.
Mina ütlen, et iga aine, olukord, situatsioon on ka ravim, kui neid õigel ajal ning õiges annuses rakendada.
Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet