laserkodeerimine 02.02.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Minu kasuisa on alkohoolik. Ta ei tohiks tilkagi tegelikult võtta, kuna on teise grupi invaliid. Ta sai mõni aasta tagasi autolt löögi ja selle tagajärjrl on vasak kehapool osaliselt halvatud, ajus on osad ajurakud surnud. Aga see pole takistanud teda alkoholi pruukimast...ja kui ta purjus on siis ei saa ta enam käia ja roomab. Alkoholismiga on probleeme tal juba aastaid. Olen kuulnud, et on olemas laserkodeerimine. Sooviksin sellest lähemalt teada, et kui palju selline protseduur maksab ja kus seda tehakse?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Küsimus pole laseris või milleski muus. Küsimus on alkoholist loobumises. Sobiliku ravitaktika leiab koostööst Patsiendiga raviarst, Psühhiaater.
Alkoholismist on võimalik vabaneda.
Head koostööd soovides,
Jüri O.-M. Ennet