wellbrutin sr 19.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere mul selline probleem, et ei saa enam ilma selle rohuta olla et kas see rohi tekitab sõltuvust? Hakkasin seda võtma alguses sain kaifi ja olin nö"kosmoses" omadega. Peale seda ei taha ma enam ühegi inimesega tegemist teha, ei ole võimeline rääkima,väljas käies tekib selline jõetus ja valu et hea on et koju saan. Aga mõnes mõttes on see hea rohi et ta võttis vaimse valu ära. Kas ma tohin seda rohtu edasi võtta ja kas mul läheb paremaks sest hetkel olen kriitilises seisus.Või on mingi selline rohi olemas mis aitab sellest üle saada?
Kõike head.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis probleemid olid, kuidas tekkisid, milles avaldusid jne.??? Sellele toetudes raviarst määras antidepressandi. Ka edasise suhtes pöörduge ikkagi oma ravitohtri poole.
Antidepressandid sõltuvust ei tekita, aga küsimus ei ole ju rohuvõtmises. Küsimus on eelkõige selles, et ka ilma rohuta hea oleks, "kosmoses" oleks.
vt. minu ristkülik diagonaaliga.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet