narkomaanid 12.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mida teha narkomaaanist mehega? ta on seitse aastat narkootikume kasutanud.ta ise tahab lahti saada. kuhu peame minema?palun aidake meid! asume parnus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pärnus on nii riiklikus kui ka erasfääris töötavaid psühhiaatreid. Kõik tublid spetsialistid. Nende abi vajategi. Tegutsege kindlameelselt ning ruttu. Narkomaanid-sõltlased võivad oma tahtmisi ruttu ka muuta.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet