paanikahäired 10.06.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ärevusseisund tekib tavaliselt rahvarohkesse kohta minnes, kauplus, rahvarohke koosolek, isegi teatris - ja kinos.Tekib südamepekslemine, käed jalad hakkavad nõrgalt värisema, tekib tunne, et "vajud kokku" isegi kui toolil istud. Kas on olemas nõrgatoimelisi ravimeid mida saaks osta aapteegi käsimüügist ilma arstiretseptita. Kas on olemas looduslikke vahendeid nt. raviteesid mis aitaksid ?
Aitähh vastamast.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik vabamüügi rahustavad teed ja tabletid, tilgad on kasulikud, toimivad hästi. Leidke enda jaoks meeldivaim. Kasutage nädalat kaks ja siis paus või vahetate millegi teise vastu.
IGA toit ja jook, mida tarbite on rahusti, vaimu- ja hingejõu andja (kehalisele lisaks) juhul kui me nn mediteerides mälume, usus ja sugereerides toitume.
Näiteks, suutäit mäludes mõelda: " Sel-lest toi-dust ja suu-täi-est saan hin-ge-ra-hu ja e-ne-se-kind-lust, rõõ-mu...!"
Vaadake ka eelnevaid soovitusi, tehke neid harjutusi.
Soovitan ka psühhiaatriga ühendust võtta - saate lisajõudu, juhiseid, abi.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet