Lahutus 31.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen täiesti meeleheitel. Abielu purunes aasta tagasi ja ei ole siiani sellest õieti üle saanud. Kuid juba on ka uus suhe ja tundub et nagu kõik on korras kuid samas mingil hetkel hakkab kõik vana uuesti meelde tulema. Ja siis on jälle nagu koha peal tammumine. Üks pool tahaks naise ja lapse juurde tagasi minna, teine poolt jälle siis ma teen ju haiget teisele inimesele jne, jne. Ei jõua siin kohal kõike kirja panna aga täna lihtaslt selline tunne et ei suuda sellest varsti enam üle olla.

Kurb ja õnnetu inimene

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Siin aitavad Teid perepsühholoogid.
Toetage last hingeliselt ja materiaalselt, austage lapse ema. Muud suhted paneb paika aeg ja süda.
Aga lapse ees on KOHUSTUS! Kohustus, kuni laps on vähemalt täisealine, astub iseseisvalt ellu.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet