Tegin "Kuuma süsti" A-Polikliinukus Tartus, Kui ohtlik mõju sellel on 05.12.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Käisin 2 Oktoober 2015 tegemas süsti mis süstiti veeni, algul läks kõik nagu kurku ja siis plahvatas üle keha kui olin täiesti kuum, Ning nüüd on selline küsimus, et kui ohtlik on selle mõju, kui mul tuleb detsembris sünnipäev ja kui ma tahaks näiteks juua.?
Olen lugenud igalt poolt neid asju ning uurinud arstidelt siis sain teada et tegu on Magneesium ja vitamiini süstiga. Mis läks inimese rakkudesse üle keha ja tegi inimese nagu uueks. Siit ongi küsimus et mis võivad olla need tagajärjed kui peaksin jooma alkoholi.`? Enne süsti ma tarbisin alkoholi kord nädalas ja ei olnud õlu jooja jne kes igapäev tarbis alkoholi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Süsti tegid ju selleks, et Karske Mees olla!
Esimene samm sai tehtud, siis nüüd on teised sammud, Karsked Sammud ootamas.
Kuna süsti tegid ju sellepärast, et olid mingid probleemid Alkoga seoses - siis need ju tulevad mürinal ja "kuhjaga" tagasi, kui neile õllevahtu pakud.

Sünnipäeval jood mineraalvett ja siis tunni möödudes näed juba mõnda sõpra, kes oma tarbimisega liiale hakkab minema. ...
Järgmine päev algab sinul täielises kainuses, liialdajatel aga algab peaparandus....
NB Tuju ja enesetunne ei sõltu alkoholist, see sõltub enda hoiakust ja seltskonnast.
OK, Ole Kaine!
Jüri O.-M. Ennet