haigla 26.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas laps suunata psühhiaatri haigla,kas see rikub lapse elu?.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Raviarst-psühhiaater ütleb haiglaravi või siis koduse (ambulatoorse) ravi vajaduse.
Mõned terviseseisundid vajavad pidevat meditsiinilist jälgimist ja ravi korrigeerimist, mõned seisundid haiglas tehtavaid uuringuid jne.

Kui vana/noor see laps on? Teatud juhtudel väikelaps läheb koos emaga.
Seega - raviarst selgitab teile täpselt, et mis on lapsele kõige sobilikum.
Kui psühhiaater on juba öelnud-soovitanud haiglaravi, siis on ju tegevusplaan teada.

Koostöö raviarstiga - sellest suur kasu!
Kerkinud küsimusi mitte endale hoida vaid raviarsti käest kohe küsida.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet