Kas tegemist on psühhiaatrilise probleemiga 18.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lõõgastund olekus (raamatu lugemisel, arvutis olles,enne uinumist jne.) iga pisemgi heli,mis eristub taustamürast annab nagu elktrilöögi südamele, mis kandub edasi pähe, tekitades peas väga ebameeldiva tunde. Kas see viib mind hullumeelsuseni? Kust leiaksin kergendust?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tundelised inimesed muutuvad sisepingete-stressi olukorras ülitundlikuks - teil siis süda, pea ja sellega seonduv.

Kõik rahustavad ja pingeid maandavad vahendid tulevad kasuks: kas rahusti, antidepressant, rahustavad teed, rahustavad harjutused jne.
Perearst või/ja psühhiaater pakuvad abi - vaadake, et kuhu varem vastuvõtule jõuate.

Keha ja psüühika on üks tervik ja teie probleem on nö psühhosomaatiline ehk psüühikast lähtuv mõjutab kehalisi funktsioone.
See mure on kõrvaldatav!
Jüri O.-M. Ennet