Löömine, pahurus. 09.11.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas toimida Toriseva äiaga? Ja Iseloomult pahura mehega? Millest tekivad reaktsioonid, löömine? Küsin šokolaadi ilusti ja mees lööb selle peale. Vabandasin oma mehe ees, kuna müksasin talle vastu nina. Tema lõi mulle vastu kätt. Kuidas toimida?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rahulik käitumine rahustab ka kaaskondseid. Rahulikkust saab pakkuda vaid siis, kui ise rahulik oled. Ise saab inimene rahulikuks harjutuste tegemisega, heasoovlikkusega.
vt varasemaid soovitusi ja sealt leiad ka harjutusi.
Harjuta, et oleks rahu ka teistele pakkuda!
Jüri O.-M. Ennet