Peaaju vereringe 26.06.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist! Mul on viimasel ajal hakanud esinema minestushood. Käisin ka psühiiaatri juures, kes soovitas mul juua ingveriteed. Neuroloog aga ei arvanud midagi, ütles, et võiksin pöörduda ikkagi psühhiaatri poole, seda ma tegin. Ma sooviks teada ehk teate mõnda head harjutust, vitamiini jms. mis parandaks aju vereringet, et need hood enam peale ei tuleks. Päris ära minestanud ma veel ei ole. Ehk on tegemist hoopis ärevushäirega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kliinik.ee saatis vabandades viimased kirjad alles täna, 14. juulil 2010.a. mulle vastamiseks.
Nüüd siis vastan.
Kas veresuhkruga asjad korras?
Ortostaatiline trenn on hea: Seistes sirutus, siis istuda, siis lamada, siis jallad 91 kraadise nurga all üles, siis puusad käte abil üles (nüüd on inimene turiseisus) ja siis samade astmete kaupa tagasi kuni püsti asendini. Tempo iśikupärane, mõnus.
Sobilik on ka minu Palve-Meditatsiooni esimene aste.
Mõõdukas kehaline aktiivsus ja mõnus vahelduv dušš (soo-jaheda, kuuma-külma vaheldus). Lõpetada mõnusaga.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Peaaju uuring.

tere.Tänapåeval tehakse peaaju uuringuid.Mida näitb selline uuring,skisofreenia,erinevad vaimuhaigused,dementsus vöi muud.Millised haiguse puhul on see uuring kindlasti vajalik.Kas ta näitab ära inimese ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Kompuuter-uuring näitab aju ehitust ja sellest saab teha olulisi järeldusi. Aju EEG uuring näitab elektrilisi protsesse ajus ja see viitab mitmetele haigustele, kinnitab olemasolevaid hüpoteese.
Mida ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: