Kuskohast leida eelpoolkirjeldatud printsiipe? 18.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist!
Kuskohast leida neid printsiipe, millest siin juttu on olnud?
Suurima hea meelega tutvuks nendega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ainult tableti võtmisega jääbki inimene neid võtma. Vajalikud on ka muud tegemised. vt raviprintsiipi Ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid",
3-E printsiipi jne.
Otsinguga varasematest vastustest.
Süsteemselt on need printsiibid, mõtte-tegutsemismudelid raamatus "Väljavalitu" - 2009
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet