Suunamine psühhiaatri vastuvõtule 10.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Kui mul on vaja minna psühhiaatri jutule Ida-Tallina Keskhaiglasse, siis on mul vaja selleks saatekirja. Kas pean selle oma perearstilt muretsema?
Ei saa nagu aru, milleks nad tahavad saatekirja!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Saatekirja vaja ei ole!
Kui mõnel tohtril mingi probleem jääb osaliselt lahendamata, siis tullakse saatekirjaga - selgub, et kus need lahendamist vajavad probleemid siis on. Aga võib tulla ilma saatekirjata!
Kui tõrkeid - helistada minule.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet