uuesti selle teema juurde 16.07.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist jälle. Olen jälle see inimene, kellel just oli hiljuti raseduse kohta küsimus. Te ütlesite - kui psühika korras...siis organism üle... A tal pole kõik korras psühikaga. Talle kirjutati kinniste ideede vastu ravi, ta võttis neid ja lõpetas, sest tundis ennast väga imelikult lollisti nende mõju all, ja teisi rohtusi küsima minna ei julge. Ütles: pole lihtne oma lolli haigusest uuesi rääkida( ta ei taha selle arsti juurde minna kus viimati oli)
A mul hetkel ikka see küsimus: kui ta psühiliselt pole terve - last präegu temalt sünnitada suur risk? Tema ise loomulikuld kardab, räägib et ei andesta omale kui lapsega pole korras kõik....

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Naistearst ja raviarst annavad konkreetset nõu. Nendega koostööd teha ja siis tuleb selgus.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet