EKR 06.03.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sooviksin teada,milliste depressiooni sümptomite puhul ekr-i rakendatakse?Kas see ravi peab mõjuma koheselt või võivad tulemused tulla ka alles paari nädala pärast peale haiglast lahkumist? Kui tõhusaks te seda ravimeetodit peate? Teie vastust ootama jäädes,Tiina.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõjub hästi ja toimed hakkavad avalduma kohe. Selle EKR-i vajaduse määrab raviarst-psühhiaater.
Ravitohter annab tarka nõu.
Tänapäeval ka v.head arstirohud ja ka harjutamine (somato-psüühiline lähenemine) on oluline.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet