Lohutamisest 22.03.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Ma ei ole enne rasedaga koos töötanud, aga nüüd olen otseseks ülemuseks last ootavale inimesele. Ta on esimest korda rase ja ta hakkab nagu väga kergesti nutma. Näit. kui mõni klient on rahulolematu. Kliendi ees just ei nuta, aga peale kliendi lahkumist tuleb minu tuppa ja nuuksub. Kuidas on õige nutvat inimest töö juures lohutada? Ise püüan end teise asemele mõelda, et mida mina sellisel juhul ootaksin, aga inimesed on erinevad. Samas ei taha liiga nunnutada ja samas ei taha ükskõikne olla. Kas oskate anda tarka nõu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rasedale annab juhiseid tema naistearst, kodus toetab elukaaslane (kui ta laia maailma juba rändama ei ole läinud), tööl on ikkagi töö ja omavaheline inimlik suhtumine.
Ise püüan end teise asemele mõelda, et mida mina sellisel juhul ootaksin, aga inimesed on erinevad. - See mõte on Teil õige, tegutsemise vastus on meil südames.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Lohutamisest

Vastust küsimusele lapse ema lohutamise kohta ma kahjuks ei saanud. Väga paljud inimesed, ka psüühiliselt haiged inimesed, on jäetud sotsiaalse toe ja abita. Neid ei võeta kusagil arvele, neile pole ette ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Kõigile küsimustele ei peagi psühhiaater kõiki vastuseid teadma - siis ju teisi spetsialiste vaja ei olegi. Vastavalt saadud infole ja isiklikule elukogemusele annan vastuseid. Annan neid vastuseid vabast ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: