närvid haiged ja närvisüsteem katki 06.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Vabandust kui imelikult kirjutan mul on jutt juba moondunud, kellegagi ei suhtle kuna peas on tühjus, mõtteid mitte midagi peas ei ole ei mõtle absoluutselt mitte midagi ma ei tea mis mul närvidel viga on, peas on vastikult ebamugav tunne,terve pea on seda täis, igatahes jube on olla, aga samas jumala naljakas mitte midagi aru ei saa, vanasti oli jumala palju probleeme aga nüüd ei ole enam midagi kuna need kadusid ära peast. Misasja mul viga on ma ei saa aru miks mul närve korda ei tehta. Ma ei ole üldse mõistuse juures vist kuna ma ei tea mida ma üldse teen. Kas mingeid rohtusid pole millega ma terveks saaksin?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline noorus, mis on igapäevane tegevus, millised eluviisid, ???
Selliselt vastata raske. On rohtusid, on harjutusi, on mure väljarääkimise võimalused jne.
Alustada tervislikest elukommetest, eelkõige korralik uni.
Psühhiaaatri jutule, saatekirja vaja ei ole. Lastepsühhiaatrid ka olemas. Kõik tervislikku eluviisi toetav on ksulik. neid terviseteri tulebki koguda.
Julget tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet