Tere. Sooviks ainult natuke infot... 09.01.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Olen noor neiu ja siis selline lugu et käisin 2005a sügisel Tallinna Psühhiaatria polikliinikus ühe väga toreda arsti juures kes aitas mu elu kõige raskemal hetkel jalule ja seda ainult rääkides. Isegi suitsu jätsin päeva pealt maha tema soovil. Kuigi see oli kõige väiksem probleem sel ajal.
Kuna peale seda kolisin ma eestist minema, olen kaotanud kõik informatsiooni tema kohta. Kaasa arvatud tema nime... Väga piinlik olukord aga siiski tahaksin temaga rääkida ja südamest tänada! Mäletan et ta oli vanem naisterahvas, väga elurõõmus ja hallikate juustega. Kas keegi teab, või oskaks öelda kes see daam on? Töötas veel noorteosakonnas minu mäletamist mööda... aga ei ole kindel. Oleksin südamest tänulik igasuguse info kohta!!!
Päikest teie südamesse, Pille.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie nime teades on Psühhiaatril võimalik seel Hea Tohter välja selgitada. Arvuti abiga. Lahend olemas. Helistage.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Psühhiaater

Tere!

Mul oleks soov minna psühhiaatri jutule, kuid ma sooviks teada, kas psühhiaatri juures käimine on tasuta või tasuline. Mulle on räägitud, et tavapsühhiaater on tasuta ja erapsühhiaater ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

1) Helista Tartu ülikooli psühhiaatriakliinikumi registratuuri ja saad täpselt vastused, et kuidas jutule saab. Kuidas rutem saab.
2) Räägi oma murest kodustele-lähedastele ja üheskoos saate probleemile ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: