õnnetu tüdruk 02.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kunagi tarvitasin täiega igast drooge,aga nüüd eriti enam ei tee midagi,aga ma ei suuda ka mõelda,et päris ära lõpetaks asja,ma ei saa aru miks:S
Ma ei ole nendest sõltuvuses,teen neid siis kui juhus tekib,viimasel ajal üliharva,aga selline tunne,et mul peab olema teadmine,et üliharva kasvõi,aga teen neid.Ma ei saa aru miks?:S Saan väga hästi ilma olla,aga samas jälle ei jäta võimalust kasutamata kui tekib või kui keegi pakub vms.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milles oled andekas? Kelleks tahad saada? Kuidas saad kodustele ja sõpradele ning Eestirahvale head teha? Kuhu soovid jõuda aasta...viie pärast? Pane Päevikusse kirja, anna endale soovitusi ning siis ka täida neid!
Narkar on elav laip, kes vaevaldes pikkamööda sureb. Vaeveldes!
Kas Sinu Esivanemad selleks elasid ning vabadust võitlesid, et meil üks narkar-vaevleja rohkem oleks?
Oled ise suuteline sellest august välja tulema ning hea inimesena too ka mõned sõbrad reaalse elu juurde tagasi.
Tegutse!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet