süda paha 07.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 30 aastane naine ja minu mure seisneb selles,et peale sööki läheb süda tihti pahaks.Ükskord sünnipäeval olles hakkas mul süües väga paha,oleksin kohe oksendama hakanud.Peale sellist juhtumit ,peamiselt õhtuti peale sööki hakkab halb.Kas selline asi võib olla tingitud närvisüsteemist?Olen labiilse närvi süsteemiga,kannatan vahel ka ärevushäirete all ja olen üleüldiselt stressis.Olen tarvitanud aasta tagasi AD-sid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kas mõned toidud toimivad eriti häirivalt? Kas toitute kiirustades? Kas äkki "sedapsi"?
Kui ikka ise jagu ei saa - tulge vastuvõtule.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet