mure 27.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

selline mure et olen viimasel ajal väga närvilseks ja jonnakaks muutund, lapse kallal karjun,elukaaslase kallal koguaeg norin ja vingu ei ole mitte millegiga nõus mida ta räägib ja kui ta kysib et mida sa vaidled siis vaatad lolli näoga otsa et ,ma ei tea.ma ei saa lihtsalt endast yldse aru,ma olen muidu rõõmsameelne tüdruk.meile siin nyyd kahe kuu pärast on pulmad ja ma ei taha seda ära rikkuda oma jonniga.tegin endale testi see näitas et kõrge stress.ma ei saa aru millest.vahel lihtsalt heast peast hakkan nutma.ma ei saa aru mis lahti on, kuhu peaks pöörduma.ma ei ole inimene kes tahab ennast liialt avada ja rääkida oma muredest võõrale inimesel.ma tean et see tekst ei kukund hästi välja aga loodan et saite mu murest aru ja oskate mind aidata.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Hõissa, pulmad!
Rõõmud ja puha kõik ees. Las Elukaaslane annab hingesooja, lohutab ja julgustab. Uude elu-etappi minek ikka seotud uute pingetega. Tuleb olla loomulik, olla ISE. Keegi teine näida - sellel ei ole mõtet.
Kui majanduslikke probleeme, siis tehke see pulma-pidu üliväikses seltskonnas, või regitreerimine ja siis ainult öhtu kahele. Tähtis ei ole pidu, tähtis on TEIE ...
Kõrge stressi maandamiseks on apteegi vabamüügis rahustavad teed. Kiitke teineteist, aidake. Muudest "nippidest" olen juba kirjutanud.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

mure tapab

mul on tunne, et köik, mida puutun, läheb katki vöi midagi juhtub, ühesönaga rikun ära. ei julgegi enam midagi teha. istun päevad läbi kodus, töölt lasti lahti ja ei leia ausalt mingit mötet enam.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Et mure ei tapaks, siis tuleb "tappa" mure. Ja vajalik on selgitada ka põhjused. Seega - tohtri vastuvõtuleja tulevadki lahendid. Üldtervislikud soovitused sobivad samuti nii lugeda ja seeläbi ka praktiseerida. ...

Loe edasi

mure

olen endaga puntras kas on võimalust oma muredest ka interneti teel vestelda

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Eesmärk ei ole vestelda, eesmärk on murest vabaneda!
Kui mure neti-võrgust läbi mahub, siis loomulikult!
Milles mure?
Ootan infot,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: