väga suur mure 15.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

lugesun teiste muresid ja ika tundub, et need on naeruväärsed. ma ei taha enam elada (juba ammu), elame tütrega vanaemaga , isa eraldi. eelmisest aastast läinud tal vägs halvastim lootsin ja uskusin, et sellest aastast muutub, kuid kahjuks ei. ma ei suuda ja mul ei ole4 enam jõudu seda uuesti läbi elada. kuigi tahaks väga elada, aga mitte nii. täna istusin mere ääres ja väga suur rahu tuli, ma
ilmselt ma väga kardan ja sellepärast kirjutaan aga ma ei ole kindek, kas minust on vastuse kuuklat enam

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Suur mure väheneb, kui sellest Sõbrale rääkida. Ka tohtrile oma muregde rääkimine - pihtimine - vähendab murekoormat. Murekoormat vähendab ka pikem jalutuskäik - 5-10 km päevas. Murekoormat saab vähendada AD-ga (antidepressantidega). Kuskilt tuleb alustada.
Kui ajaratas edasi veereb, siis liht- ja täisminevikku tagasi vaadates tunduvad tolleaegsed mured palju-palju tagasihoidlikumad. Seega - kannatlikkust.
Suurte Tarkade mõttetera on: Mis mind ei tapa, see teeb tugevamaks! Praegu olete elus, järelikult võimalik end neis murelainetes karastada, hingeliselt tugevdada.
Psühhiaater-valvetohter võtab igal päeval vastu.
Vastuvõtule ja saate kergendust, saate murekoormast vabaks.
Igast murest saab üle!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

suur mure

Tere jälle
Ma just natuke aega tagasi teile kirjutasin küsimuse teema oli suur mure.Ma unustasin küsida ühe rohu kohta Qmetiapini 200 mg N100 rohu kohta.Psühiaater kirjutas mulle seda rohtu,mida ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Rohi on väga hea, võtta regulaarselt, annuse osas koostöö raviarstiga.
Muud tervise-tugevdamise harjutused ka päevakorda jätta.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: