Buliimia ravi Tartus 14.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

võib-olla pole see minu küsimuse jaoks kõige õigem koht, aga ma ei osanud mujale pöörduda. Olen 20aastane neiu ja mul on juba üle 2 aasta buliimia. Olen üritanud ise sellest jagu saada, kuid kahjuks pole see seni õnnestunud. Nüüd tahtsin psühhiaatri juurde aega panna, kuid dr. Anu Järve (kes on minu teada Tartu arstidest toitumishäirete ravimise alal kompetentseim) vastuvõtuajad olid kuni detsembrini täis. Äkki oskaksite soovitada mõnda teist Tartu psühhiaatrit, kellel oleks toitumishäirete ravimisega kogemusi. See võib olla ka tasuline eraarst, peaasi, et leiaksin kellegi, kes aitab mul terveks saada.

Loodan, et saate mulle vastata.

Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik psühhiaatrid tegelevad selle küsimusega. See, et vastuvõtuajad on detsembrini kinni, näitab - tervishoiusüsteem on mäda, igasugused nn rootsi-tarkade ja oma-tarkade reformid on toiminud. Järeldus - kõik valima ja juht-oinasteks valida õiged tegelased, asjatundjad.
Tohtrid on tublid ja võtke kõige varasem võimalus käsile. Kui ka see suht-kauge ajaliselt, siis valvearsti jutule saab juba samal päeval.
Eratohtreid ka Taara linnas piisavalt.
Lugege ka üht-teist ja rakendage neid teadmisi enda huvides.
Kui inimesel on palju teadmisi ja ta neid ei rakenda, siis on ta JOBU, teadmistega Jobu.
Saate abi, tegutsege!
Jüri O.-M. Ennet