alko 15.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen alkost loobunud 10 a.tagasi kuna OLI PROBLEEME.Küsimus on kas äädika-või õunaäädika marinaadis nt.kurke võiks tarbida.Äädikas ka alko?
tänan.
KV

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sööge kurke marinaadiga või siis marinaadita - see Teid ei kahjusta.
Olete väga tubli, et "kärakast" loobunud olete, vastu pidada ole suutnud. Olete vägevaks ja vajalikuks eeskujuks ka teistele. Eestimaal. Viinakatk tapab rahvust ja riiki rohkem kui kõik Kurjad Jõud väljamaalt või meie riiki sisseimbunult teha suudavad. Viinakurat tapab meid jõhkramalt kui "sõbralik" väliskapital, -rahakapital, omad ausad rikkurid.
Jätkake samas vaimus.
Edu soovides,
Jüri O.-M. Ennet