mure 12.07.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Probleem selline 2kuud tagasi käisin ühel peol ja jõin õlut aga sinna sisse oli üks
väärakas pannud KOMMI(ecstasy)sain seda pärast teada,oli mingi 2 tundi tavalisest lõbusam ,enne seda õhtut olin joonud päeva peale 4 pudelit energia jooki Lx.Järgmine hommik olid rindkere valud südame piirkonnas mitte pidevad vaid aeg ajalt ja silmaalused olid ka sinaka tooniga rohkem silma seest poolt mõtlesin,et läheb mööda,kui kahe nädala jooksul mööda ei läinud.käisin kardioloogi juures sealt sain teada,et südamega on kõik korras ütles,et see on psüühikast.Peale seda kirjutas perearst mulle välja zolofti(mul oli tekkinud depressioon)peale nädalast kasutamist rindkere valud kadusid kuid silmaalused ei lähe ikka paremaks(silmaalused pole kunagi enne sinakad olnud)
kas te oskate öelda mida ma pean tegema et see sinakus ära kaoks,kui ültse kaob(see teadmatus tekitab omakorda stressi)
VILJAR 24a

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vanaema juurde maale ja füüsiline töö. Karske ja sportlik eluviis. Rohud reede õhtust kapi otsa.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet