Abi narkole? 20.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, palun kohe vabandust minu eesti keele eest. Ei oska seda väga hea.

Minu mure on selles, et üks mu päris hea sõber tarvitab narkotikumid. Ta püüdis küll maha jääta ning selline mõtte ilmub tal vahepeal, aga tema ikkagi ei saa. Oma kogemusest (tarvitasin varem ise ja olen raavinud) tean, et lihtsalt mingi tablettid ega süstid ei aida. Pidin aastat Laste Turvakeskusus üle elada, et aru saama, kuidas on maha jääta. Mure on selles, et mu sõber on juba täiskasvanud ja ma ei tea kohta, kus temale saaksid aidata. Kas te ei nimeta mingi narko dispansri või kinnikliinika kontakte?

Tänan.
=(

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinnas Wismari Haiglas kõrge kvalifikatsiooniga psühhiaatrid-narkoloogid. Nemad aitvad.
Tegutsege kohe.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet