Värinad 11.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kaks aastat kasutasin cipramili paanikahoogude vastu ja kuna esinesid värinad! Nüüd lõpetasin rohud ja kuu aega hiljem hakkas jälle kõik pihta! Kusjuures tegelen kolm korda nädalas kiirkõnniga,kaks korda nädalas joogaga ja üks kord nädalas aeroobikaga! Samuti valutorked igal pool kehas! Samuti mõtlen positiivselt ja hingan ja tugevdan oma katelt! Miks siis ikkagi hädad tagasi tulevad? Lihtsalt ei jaksa enam võidelda! Kuidas veel ennast aidata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete tubli, et endaga nii hoolsalt tegelete. Arvan, et mõne kohapealt pingutate veidi üle. Tegude-ansamblit oleks vaja veidi "häälestada" ja saategi häid tulemusi.
Tulge vastuvõtule ja leiame lahendid.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Värin kätes ja jalgades

Tere. Mul on selline probleem, et mul on pidevalt kätes ja jalgades värinad ja ma ei tea, kas see on tingitud mõnest haigusest või on see psühholoogiline .

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Perearst ja vajadusel mõned analüüsid. Siit hakkab asi hargnema. Kui pilt ebaselge, siis tuleb neuroloog ja tema tarkused.
Kui need värinad tingitud nö närvilisest õhkkonnast, siis tuleb päevakorda ...

Loe edasi

värinad

Mul nii suur mure,et mind vaevavad värinad ja ärevushood! Olen vahelduva eduga kasutanud antidepressante ja nii kui need lõpetan,värinad kuu aja pärast jälle kohal! Tegelen ka tervisliku spordiga ja joogaga ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Mõeldud - tehtud! See Lapse asi on super! Otsustamatus häirib, segab, väsitab. Rasedus reguleerib paljud asjad ilusti paika. Võtke asi päeva/öö-korda.
Sportlik-tervislik eluviis on sobilik. Korralik ...

Loe edasi

Värinad

Mul selline suur mure,mind vaevavad värinad,mis on nii sisemised kui ka välised! Olen tarvitanud antidepressante ja nii kui need ära lõpetan,tulevad värinad tagasi! Tegelen ise ka joogaga,teen kepikõndi ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Mõelda võite, aga kui Kurg juba tegutsema hakkab, siis ei sobi AD-d võtta.
Mis on värinate põhjuseks? Mida olete veel teinud (peale tohtrirohu võtmise)?
Kas joote kohvi liigselt? Kas higistate? ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: