terminoloogia 19.08.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mis haigused on need, mida inglisekeelses kirjanduses nimetatakse axis I comorbidity ja axis II comorbidity? Kas esimene tähendab depressiooni ja teine bipolaarset häiret? Olen üks hädas tõlk, kes peab hakkama saama psühhiaatriaõenduse uurimusega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Palun võtke minuga ühendust, vaatame teksti tervikuna. Võimalik USA DSM-IV-R või ka psühholoogiste testide kontekstis.
tel 056 463 830
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet