ei olegi küsimust 07.06.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Soovin dr.Ennetile jõudu! Küsimused on enamasti väga kurvad ja masendavad ja raske on alati aidata. Loen Teie vastuseid ja tõesti natuke kergemaks läheb, sest vastused on heatahtlikud ja sisendavad optimismi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tänan!
Meid on kolm: Patsient, Haigus, Arst. Kui Patsient tuleb aktiivselt Arsti poole, siis jääb Haigus meie ühisjõududele-tegudele alla. Seda püüangi öelda - teeme koostööd, tegeleme ühiselt, kasutame peale arstirohtude optimaalselt teisigi vahendeid (kehalisi, vaimseid, hingelisi, sotsiaalseid ja eluküpsete inimeste puhul ka religioosseid mõjureid). Ja siis tuleb tervenemine, tervis, elulust, täisväärtuslik elu.
Jüri O.-M. Ennet